Biz Kimiz?


Yeni Bir Hayata

MERHABA !
Yıllardır diyet yapıyor ama her defasında daha fazla kilo alarak başladığınız yere geri dönüyorsanız
Spor salonuna yazılıyor ama türlü bahanelerle gitmiyorsanız
Halinizden memnun değilsiniz ama değiştirmek içinde bir şey yapmıyorsanız


Doğru yerdesiniz!


RenovaFit’te Spor ve Beslenme Koçları eşliğinde istediğiniz yaşam standardını yakalamanız artık çok kolay.

İstediğiniz SİZE kavuşmanız için biz yolculuğunuz boyunca yanınızda olacağız.
Size sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırtacak ve sporu size zevkli hale getirip keyifli bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlayacağız.

Merkezimizde SİZE yaşam boyu zayıf kalmanızı sağlayacak eğitimler verip aynı zamanda  ‘Sağlıklı Beslenme’ programları oluşturacağız.Doyarak zayıflamayı ,hücrelerimizi aç bırakmadan sonuca ulaşmayı öğreneceksiniz ve hayatınız boyunca uygulayacaksınız.Bir daha diyet yapma ihtiyacı hissetmeyeceksiniz!

Sizlere Zayıflarken fit olmanızı sağlayacak birebir Personal Trainer eşliğinde spor hizmeti sunacağız.Size uygun spor programı hazırlayıp tamamen size özel planlar yapacağız.En gelişmiş EMS sistemi Wav-e,her türlü kardiyo ve kuvvet antrenmanı ekipmanları ve pilates ile size özel çözümler sunacağız.
Zayıflamamıza engel olan her türlü psikolojik eğilimler üzerinde haftalık seanslar yapıp moral ve motivasyonumuzu yolculuğumuz boyunca yüksek tutacağız.

Kısaca yolculuğunuz boyunca sizin yanıbaşınızda gerektiğinde bir adım önünüzde gerektiğinde bir adım arkanızda ama hep sizinle olacağız.