RenovaFit Pilates’te Neler var?


Aletli Pilates/Reformer


Reformer, üzerindeki yaylar, hareketli bantlar ve hareket eden kızaklı bölümü ile oldukça etkili ve kısa sürede sonuç veren bir egzersiz aletidir.

Reformer üzerinde egzersiz yaparken, amaç güç kazanmak, vücudu kendi sınırları içinde doğru şekilde esnetmek, denge merkezini, postür bozukluklarını düzeltmek ve tüm bunlar esnasında doğru nefes, doğru tempo, odaklanma ve akıcı hareket ilkelerine sadık kalmaktır.

Doğru Egzersiz: Hareketleriniz belli bir düzlemde gerçekleşeceğinden dolayı, egzersiz esnasında yanlış açıda bulunma riskiniz ortadan kalkar ve derslerden çok daha fazla verim alırsınız.

Birebir Eğitim: Kayıt gününüzden itibaren, boy ve kilonuz ölçülür ve stüdyomuz tarafından takip edilir, fiziksel bir sorununuz var ise, program buna göre ve dikkatle hazırlanır.

Özellikle duruş bozukluğu (skolyoz/lordoz/kifoz), bel fıtığı, boyun fıtığı, sırt ağrısı ve benzeri rahatsızlıkların giderilmesi ve önlenmesi için Aletli Pilates, sizin için en doğru tercihlerden biri olacaktır.


Wav-e Pilates

Wav-e kablosuz EMS sistemi ile Pilates yaparken size powerhouse kontrolünde rahatlık sağlar,pilatesin etkisini arttırır.

Pilatesi birde wav-e ile deneyin.
RenovaFit’te
- Soyunma odası ve duşunuz size özel ve tek kişiliktir.
- Stüdyomuzda, ders sonrası güne rahatça devam etmeniz için gerekli kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır.       
- Tüm aletler ders öncesi ve esnasında dezenfekte edilir.
- Derslerimiz 50 Dk sürmektedir.