Beslenme Danışmanlığı


Sağlıklı Yaşam & Beslenme Danışmanlığı


Hayatın boyunca zayıf kalmanı sağlayacak bilgilerle donatılmaya hazırmısın?
Sağlıklı beslenmeyi bir alışkanlık haline getirmeyi istermisin?Hep başlayıp yarım bıraktığın diyet programlarından kurtulmak artık senin elinde!
Vücudunu tanıyacak besinlerin metabolizman üzerindeki etkilerini öğrenecek ve artık kısa dönemli değil hayatın boyunca formda kalmayı yaşam tarzı haline getireceksin!

RenovaFit ‘te Beden Analizi
TANİTA beden bileşim analizi cihazı ile vücut su-kas-yağ dokusu miktarları, bazal metabolik hız, iç yağlanma puanı, metabolik yaş ölçülür. Anket formu, son 6 ay içerisinde yaptırılmış kan tahlili sonuçları ve ölçüm sonuçları danışan ile birlikte değerlendirilir. Kişinin yaş, cinsiyet, sağlık durumu, kan tahlilleri, kullandığı ilaçlar, sosyal durumu, iş saatleri, sevdiği ve sevmediği besinler göz önünde bulundurularak beslenme programı dizayn edilir. Haftalık kontrol süreçlerinde; beden bileşim analizi her seferinde yeniden yapılır, sonuçlar danışan ile birlikte değerlendirilir ve programda gerekli değişiklikler yapılır.

RenovaFit’te Karar vermek ve bu kararı uygulamaya geçmek için ne yapıyoruz?Sağlıklı yaşam ve zayıflama, doğru düşünce gücüyle beslenme yaklaşımındaki rahatsızlıkları iyileştirebilme becerisi, düşüncelerimize tepki veren sonsuz bir zihinle çevrelendiğimiz teorisine dayanarak yapılan bir çalışmadır.

Sizler için hazırladığımız programda, kilo problemlerinin bedensel ve zihinsel kaynaklarını fark edecek. Kilo tuzaklarından kurtuluş yollarınızı yaratacaksınız.

Bedenlerinin bilgeliği ile yapılan besin seçimlerinin mucizevi etkilerini deneyimleyecek olan üyelerimiz, program sonunda sağlıklı bir şekilde ideal kilolarına ulaşacak, yaşam kalitelerini artırma fırsatı yakalıyor olacaklar.Sadece diyet yaparak,sadece spor yaparak kilo veremezsiniz! Motivasyonunuz güçlü değilse hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler varsa Sağlıklı Yaşam Alışkanlıklarına kavuşamazsınız.

Beslenme Tuzaklarından Kurtulun

Belli alışkanlıklar ya da doğru bilinen yanlışlar bizi hangi tuzaklara sürüklüyor? Tuzakları bildiğinizde çıkışının da kolaylaştığını göreceksiniz.

RenovaFit ‘te kilo vermenizi engelleyen hayatınızdaki tüm sabotajcılara savaş açacağız.Önünüzdeki engelleri yaptığımız seanslarla tek tek belirleyip hedefe ulaşmanız için o engelleri ortadan kaldıracağız!

Geçmiş başarısızlıklarınızı unutup kendinize inanmayı seçeceksiniz ve siz artık yeni bir hayata başlayacaksınız.