Wav-e Kablosuz EMS Sistemi


Forma Girmek Hiç Bu Kadar Hızlı ve Kolay Olmamıştı


Sadece 25 dakikanızı ayırın ve kendinizi teknolojinin ellerine bırakın.

Alışagelmiş, geleneksel spor aktivitelerinden farklıdır ve daha etkilidir. Kas gruplarını ayrı ayrı çalıştırmak yerine, tüm kasları bir arada çalıştırmak ilkesine dayanır.

Wav-e sayesinde 25 dakikalık bir egzersiz ile saatlerce spor yapmış kadar yorulacaksınız! Spor salonlarında saatlerinizi harcayıp yanlış antrenman teknikleriyle sonuç alamamaya son veriyoruz.

Antalya’da ilk defa kablosuz sistem sadece spor kıyafeti eşliğinde
Türkiye’de bulunan diğer EMS sistemli spor salonlarından çok farklıyız

Wav'e ile antrenman yaparken kablolar yok... Elektrotlar hiç yok.

Şu ana kadar kullanılan EMS sistemlerinin nerdeyse tamamı kabloludur. Kullanıcı antrenman esnasında giymiş olduğu ceketin kabloları ile cihazı bağlıdır. Böylece kullanıcı spor yaparken bilinen ve gereken egzersizlerin bir çoğunu yapamaz. Eski sistemlerde kullanılan giysiler ağır ve kullanışsızdır.
Oysa Wav-e 3D EMS sisteminde giysiler adeta size göre tasarlanmıştır ve son derece estetiktir. Kullanımı son derece kolaydır.
Wav'e tümüyle kablosuz EMS sistemidir. Blutooth üzerinde 50 metreye kadar %100 performansla uyarıları kablosuz olarak iletir.
Özgürlüğünüzün tadını çıkarmak size kalır.Bacak, kalça, karın bölgesi, basen bölgesi, kollar, sırt, kol altı ve göğüs bölgesi çalıştırılarak, bir spor salonunda yapılan 4-5 saat süren egzersiz ile kıyaslandığında Wav-e yalnızca 25 dakikada bunun çok daha üzerinde verim sağlar.

İnceltir, Sıkılaştırır, Yağ Yakar ve Vücudu Şekillendirir


Patentli 3D kablosuz EMS sistemi Wav'e nin özel giysisi vücudunuzu bir zırh gibi kaplar. Gönderilen uyarılar kaslara lineer olarak dağılır.
Vücudun yağ yüzdesi Wav-e idmanı ile etkili bir şekilde azaltılır ve bölgesel problemlere de hızlı bir şekilde çözüm sunar. Artan kan akışı ile birlikte vücut sıkılaşır ve aynı zamanda selülit de etkili bir şekilde ortadan kalkar.
 

RenovaFit’te Wav-e ‘de sizi ne bekliyor?

Haftada 2 Seans 25'er Dakikalık Antreman Sayesinde Çok Kısa Sürede Sonuç
Size Özel Spor Koçu ve Onun Eşliğinde Size Özel Olarak Hazırlanmış Antrenman Programı